Demo

شرکت پرمان مبتکر شرق

مجری پروژه های عمرانی، مکانیکی و تاسیساتی

Demo Demo
Demo

تولید صنعتی

 

فرآیند های تولید یکی از اساسی ترین بخش های فعالیت مجموعه پرمان می باشد که توسط مهندسان مکانیک ساخت و مهندسان صنایع بررسی و انجام می گیرد.

Demo

طراحی صنعتی

 

این فرآیند در مجموعه پرمان توسط همکاران و مشاوران طراحی صنعتی و مهندسین مکانیک و کارشناسان هنری صورت می گیرد. نمونه های فعالیت در این حوزه ها در بخش نمونه کارها وجود دارد.

Demo

طراحی مکانیزم و کنترل کیفیت

 

از جمله فعالیت های مجموعه مهندسی پرمان طراحی مکانیزم های صنعتی و شبیه سازی صنعتی و کنترل کیفی قطعات و تجهیزات می باشد.

Demo

تاسیسات مکانیکی

 

با توجه به تخصص اعضا و تجربه اجرای پروژه های برزگ ساختمانی ، طراحی و اجرای تاسیسات مکانیکی ساختمان از جمله فعالیت های این مجموعه می باشد.

Demo

پروژه های عمرانی

 

کلیه خدمات طراحی ، اجرا، ساخت و تجهیز در حوزه های عمرانی توسط گروه های تخصصی این مجموعه میسر است ساخت به روشهای EPC توسط این شرکت انجام می پزیرد.

مجموعه های پرمان

  • گروه پرمان
  • Icon 02
    پرمان تک
  • Icon 03
    پرمان شاپ
  • Icon 04
    گروه تبلیغاتی پرمان

درباره ما

شرکت پرمان مبتکر شرق(سهامی خاص) از بدو تاسیس با تکیه بر توان مهندسان جوان و تجربه ی فعالیت های صنعتی فردی و گروهی اعضای آن در پروژه های صنعتی و تاسیساتی و آموزشی سعی بر آن دارد تا علاوه بر گسترش فعالیت های خود ، در جهت اعتلای فرهنگ تحقیق و توسعه گام های موثری را بردارد. این شرکت با تکیه بر توان علمی و عملی نیروهای خود و نیز استفاده از خلاقیت و استعداد قشر مهندسین دانشجوی منطقه آماده انجام هرگونه فعالیت صنعتی در شاخه های مهندسی مکانیک می باشد. این شرکت با برنامه ریزی های انجام شده توسط کارشناسان شرکت در زمینه های مختلف از جمله تاسیسات، برق، ساخت و تولید ،طراحی صنعتی، سازه ، برنامه های آموزشی و پژوهشی در بخش نیروی انسانی ، صنعت، دانشجویان و … آماده همکاری و خدمت رسانی می باشد. این شرکت هم اکنون دارای زیرمجموعه های علمی و بازرگانی و بخش های متنوع دیگری نیز هست.

میزان پیشرفت پروژه ها

 

برج امیریه

 

تالار رستوران هویزه

 

برج مسکونی سپاد

 

ساختمان شهرداری منطقه 5 مشهد

آدرس شرکت

 ایران | مشهد | بین چهارراه صیاد و پیروزی 68 | پلاک 6 | واحد 7

تلفن: 38908482-051